- HAMA

HDMI кабел с висока разделителна способност, UHD качество 4096x2160p (4k)
HDR оптимизация, за по-добър контраст, дълбочина на цветовете, яркост и остротата на живи картини
Предаване на аудио сигнала без допълнителен аудио кабел (ODT, RCA и др.)
Поддържа мрежова връзка чрез HDMI за намалено окабеляване
Гъвкавите материали гарантират оптимална защита от прегъване и предотвратяват счупването на кабела
Изработен от висококачествен материал и екраниран за отлично качество на картината и звука без смущения
Конструкцията Slimline е особено подходяща за мобилни устройства като смартфони, таблети и преносими компютри
Позлатен щепсел с ниско съпротивление на контакта за сигурно предаване на сигнала
Скорост на предаване:18 Gbit/s
Интегриран канал за предаване на мрежови данни
Максимална резолюция:4k (4096 x 2160)
HDR съвместим
Честотна лента: 600Mhz
HDMI кабел с висока разделителна способност, UHD качество 4096x2160p (4k)
HDR оптимизация, за по-добър контраст, дълбочина на цветовете, яркост и остротата на живи картини
Предаване на аудио сигнала без допълнителен аудио кабел (ODT, RCA и др.)
Поддържа мрежова връзка чрез HDMI за намалено окабеляване
Гъвкавите материали гарантират оптимална защита от прегъване и предотвратяват счупването на кабела
Изработен от висококачествен материал и екраниран за отлично качество на картината и звука без смущения
Конструкцията Slimline е особено подходяща за мобилни устройства като смартфони, таблети и преносими компютри
Позлатен щепсел с ниско съпротивление на контакта за сигурно предаване на сигнала
Скорост на предаване:18 Gbit/s
Интегриран канал за предаване на мрежови данни
Максимална резолюция:4k (4096 x 2160)
HDR съвместим
Честотна лента: 600Mhz
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел |
| Цвят | Черен |
| Конектор 1 | HDMI мъжко |
| Конектор 2 | HDMI мъжко |
| Макс. резолюция | 4K (4096x2160) - 60 Hz |
| Трансфер на данни | 18 Gbit/s |
| Дължина кабел | 5 м |
| Тегло | 0.22кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 5 |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.22кг |
HAMA High-Speed HDMI кабел с Ethernet – 4K, 5 м, позлатени конектори
Насладете се на впечатляващо 4K Ultra HD видео и кристално чист цифров звук с този премиум HAMA High-Speed HDMI кабел. Проектиран за безпроблемна връзка между вашия телевизор, монитор, проектор и източници, той поддържа 18 Gbps честотна лента, Ethernet канал и позлатени конектори за надеждна, устойчива на корозия сигнална предавка.
Ключови Предимства
- 4K Ultra HD поддръжка – Насладете се на остри, реалистични изображения с резолюция до 4K (3840x2160) при 60 Hz.
- Високоскоростен 18 Gbps – Плавно възпроизвеждане на видео и бърз трансфер на данни за взискателни приложения.
- Интегриран Ethernet канал – Споделяйте интернет връзка между устройства без допълнителен кабел.
- Позлатени конектори – Устойчиви на корозия, осигуряват оптимално качество на сигнала във времето.
- 5 метра дължина – Гъвкавост за домашно кино и офис конфигурации.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 5 m |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
Какво има в кутията
- HAMA High-Speed HDMI кабел с Ethernet – 5 m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






